Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu

V kasínach Rebuy Stars sa vianočné darčeky budú rozdávať o týždeň skôr!

16. a 17. december. Tieto dátumy si poriadne zaznačte do svojich kalendárov. V kasínach Rebuy Stars sa totižto budú rozdávať predčasné vianočné darčeky!

V kasínach Rebuy Stars sa vianočné darčeky budú rozdávať o týždeň skôr!

16. a 17. december. Tieto dátumy si poriadne zaznačte do svojich kalendárov. V kasínach Rebuy Stars sa totižto budú rozdávať predčasné vianočné darčeky!

Pokrový turnaj s 8.000€ garanciou vo Zvolene, špeciálna vianočná edícia kolesa šťastia v Košiciach a vianočná tombola v Trnave. K tomu lákavé finančné odmeny, bonusy na slotoch a živej hre, ale aj lahodný punč, či vianočná kapustnica. Presne tak bude vyzerať najbližší víkend v spoločnosti kasín Rebuy Stars.

 

Vo Zvolene to bude najmä o pokri. Do vianočného špeciálu s vysokou 8.000€ cenovkou môže naskočiť každý a to už za 85€. Turnaj odštartuje v piatok 16. decembra úderom 19:00 hodiny a ako menu ponúkne 25.000 starting stack, 25 a 20 min. levely, k tomu lahodný vianočný punč a chutnú kapustnicu.

 

2022_12_16_X-MAS-SPECIAL_Zvolen_1200x628px

 

Navyše v priebehu celého dňa budú mať všetci návštevníci zvolenského kasína možnosť zapojiť sa do tomboly, pričom piati náhodne vybraní hráči budú mať možnosť hodiť si kockami CRAZY DICE bonusu. Prvý hodom si hráč určí sumu, tým druhým jej násobok. To znamená, že ak sa niekomu podarí hodiť 2 x číslo 6, získa okamžite až 360€ (6 x 10€ x 2). A to už bude nielen na vianočné darčeky, ale snáď aj na oslavy Nového roka. Ak sa vám nepodarí byť medzi päticou vyžrebovaných, nezúfajte. Stále môžete mať šťastnú voľbu pri bonuse LUCKY ADVENT a smartfón Apple, tablet Lenovo, robotický vysávač Tesla, ale aj kozmetické balíčky či voľné kredity na hru môžu skončiť vo vašich rukách.

 

2022_12_LUCKY_ADVENT-2_1920x1080px

 

Rovnaký deň, ale iné mesto. Počas piatku 16. decembra bude živo aj v Košiciach. Vianočná edícia bonusu Wheel of Win sľubuje každému aktívnemu hráčovi možnosť zatočiť si kolesom šťastia. To ukrýva odmeny vo výške 10€ až 50€. Celá akcia sa bude niesť v duchu vianočných pesničiek s vôňou punču a kapustnice. Bonusy v tento deň však neobídu ani hráčov živej hry. Na Blackjacku, rulete či UTH si každý aktívny hráč až do konca roka môže vybrať odmeny so štedrého vreca Santa Clausa. A rovnako ako vo Zvolene, aj v Košiciach sú na každý deň až do Vianoc pripravené bohaté odmeny – kávovar Krups, bluetooth reproduktor JBL, ale aj smart hodinky, slúchadlá, tablet či robotický vysávač. Stačí len prísť a darčeky môžu byť vaše.

 

2022_12_Koleso_stastia_X-MAS_KE_1920x1080px

 

Rozdávanie predčasných vianočných darčekov sa v sobotu presunie do Trnavy na III. kolo Vianočnej tomboly. Až desať 100€ odmien rozdáme medzi hráčov, ktorí nás v Trnave navštívia večer 17. decembra. Aj keď je už väčšia časť 15.000€ balíčka bonusu MYSTERY TREASURE X-MAS EDITION rozdelená, stále máte až do Vianoc možnosť získať napríklad 500€ kredit na hru. Čím skôr prídete, tým skôr bude odmena vaša.

 

2022_12_03_TOMBOLA_RS_TT_1200x628px